Brestaniški hišni ljubljenčki v boju proti pirotehničnim sredstvom

December je čas praznikov, radosti, veselja in obdarovanja. A vse ni tako pozitivno. Za živali namreč prihaja čas, ki bo vse prej kot vesel, saj se pričenja obdobje pokanja petard, raket in ognjemetov, kar jim povzroča nepredstavljiv stres.

V Šolski skupnosti OŠ Adama Bohoriča Brestanica smo zato strnili glave in se odločili, da za vas pripravimo kratek filmček, sestavljen iz fotografij naših ljubkih, navihanih in na trenutke tudi smešnih hišnih ljubljenčkov, ki jih imamo nadvse radi. Želimo si, da bi vas ogled našega filmčka spomnil na to, da lahko v prazničnem vzdušju uživamo tudi brez pokanja, ki se ga naše živali bojijo, in rečemo petardam – ne, hvala!

Vabimo vas k ogledu in vam ter vašim ljubljenčkom želimo razigrane, razcrkljane, predvsem pa mirne praznike!

Predstavniki Šolske skupnosti OŠ Adama Bohoriča Brestanica z mentoricama

Video natečaj »My cultural heritage«

Učenke in učenci 8. razreda so se udeležili natečaja založbe Tangram.

Posneli so kratke video posnetke o Brestanici, zmagovalke natečaja pa so postale

Lučka, Nika in Lia.

Čestitke!