Občinski atletski troboj 2024

V torek, 28.maja 2024, je na atletski stezi pri naši šoli že drugič potekal občinski atletski troboj za učence od 1.do 5.razreda. Naša šola je tudi letos imela izvrstno ekipo učencev in učenk, skupno jih je bilo v ekipi 30.

Ponovno smo pokazali, da imamo izvrstne mlade atlete in ob tem osvojili kar 6 medalj.

Medalje so osvojili:

zlata medalja:  Gal Tršelič, Lili Kostanjšek in Anamaria Racman,

srebrna medalja: Ema Mozer, Emelin Kosovac,

bronasta medalja: Nik Moškon.

Nekaterim učencem je bila to prva izkušnja šolskega občinskega tekmovanja, zato nas veseli, da so premagali tremo in se potrudili po svojih najboljših močeh. Kar nekaj učencev je svoj nastop končalo tik pod zmagovalnim odrom.

Ekipa, čestitke za super nastope! Le pogumno naprej.

Uradni rezultati!

Foto utrinki na FB strani ŠZ Krško: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=sportna.zveza.krsko&set=a.953936483400942

Mentorja: Natalija Rovan, Damjan Kos

Regijsko tekmovanje v akvatlonu

V petek, 24. maja 2024, je v olimpijskem centru Novo mesto potekalo tekmovanje v akvatlonu (plavanje in tek).

Šest članska šolska ekipa naših tekmovalcev je izvrstno tekmovala in pokazala, da se zmore kosati tudi z drugimi regijami.

Državno tekmovanje bo potekalo v torek, 4. junija, pri nas v Brestanici.

Uradni rezultati:

Med najstarejšimi učenci sta tekmovala Hana Škoberne in Nik Junkar. Odplavati sta morala 100 m in nato odteči še 800 m.

Med mlajšimi učenci sta tekmovala Ana Kovačič in Andraž Povhe. Plavala sta 75 m in tekla 650 m.

Ognjeni krst v šolskih športnih tekmovanjih pa sta imela Uroš Paškulin in Matevž Čamernik, ki sta odlično tekmovala med najmlajšimi učenci. Plavala sta 50 m in tekla 300 m.

Iskrene čestitke, ekipa, za super predstavo.

Foto utrinki: REGIJSKO AKVATLON 2024

Mentorica: Natalija Rovan