Stiki

Staršem in delavcem šole je osnovni cilj napredek in uspešnost otroka. Temu je namenjeno obojestransko sodelovanje. Razredniki bodo starše obveščali o otrokovem  šolskem delu in uspehih  ter morebitnih učnih, vedenjskih in drugih težavah na roditeljskih sestankih, predavanjih, projektih in dejavnostih v šoli. Starši otrok so dolžni redno spremljati otrokovo delo v šoli.

Šola sodeluje  s starši in zanje organizira:

– govorilne ure,
– roditeljski sestanek,
– predavanja za starše,
– predstavitev CAP program.

Uradne ure pedagoginje vsak ponedeljek in sreda od 8.00 do 13.00 ure, petek od 8.00 do 12.00 ure..a

Predavanja za starše:

predavatelji datum razred vsebina
Veronika Matjašič v sodelovanju s strokovnimi delavci srednjih šol 10. 10. 2023 ob 16.30 9. r.

Predstavitve srednješolskih programov

Vpisni postopek, možnosti štipendiranja

Manca Marinčič 14. 11. 2023 ob 17.00 7.-9. r Pomen branja za otrokov uspeh v šoli in življenju ter vpliv digitalnih tehnologij na bralne in miselne sposobnosti otrok
Sabina Dogenik 9. 1. 2024 ob 17.00 1.- 9. r Kako otroku privzgojiti odgovornost