Takoj po prvomajskih počitnicah smo učenci od 4. do 9. razreda imeli atletski športni dan. Dan je bil sončen, prijeten, zabaven. Učenci smo uživali v atletskem mnogoboju. Nekateri smo bili uspešni bolj, drugi manj, a najpomembneje je druženje s prijatelji, s sošolci pa tudi z učitelji. Imeli smo se lepo, dan je bil popoln, ko nas je ob koncu dneva obiskal tudi naš olimpionik, Primož Kozmus, in najuspešnejšim učencem, podelil priznanja in pokale.

Absolutna zmagovalca sta bila Alen Novak (2397 točk) in Eva Sluga (1812 točk), ki sta prejela tudi pokal.

V štafetnem teku 8 x 150 m so prvaki šole v tem šolskem letu postali učenci 8. razreda, pred 7. razredom in tretje uvrščenim 9. razredom. Čestitke!

Discipline atletskega četveroboja:
– 4. r: 60 m, 300 m, vorteks, daljina.
–  (5. – 9. r): 60 m, 1000 m, krogla, daljina.
.

REZULTATI MNOGOBOJA