Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 20. maja 2024, je potekalo področno tekmovanje v atletiki. Dan je bil res športno uspešen, saj so osvojili kar 5 medalj. Šolska ekipa, ki se je uvrstila dalje je štela 19 učencev in učenk in ponovno so pokazali, da zmorejo doseči svoje najboljše rezultate, podreti svoje osebne rekorde in z nekaj sreče se tudi uvrstiti na državno tekmovanje, ki bo potekalo letos 5. junija 2024 v Slovenski Bistrici.

Najuspešnejši je bil ponovno učenec 8. razreda, Urban Lebar, ki je v metu vorteksa postal področni prvak in postavil novo mejo, nov šolski rekord v metu vorteksa z metom dolgim 72,61 m. Izenačen rekord šole je postavil tudi učenec 6. razreda, Maj Požeg Dular, v skoku v višino pri mlajših dečkih, s skokom 140 cm.

MEDALJE SO OSVOJILI:

1. mesto Pinija Ljubi – skok v višino ml. učenke (136 cm) = nov osebni rekord

1. mesto Urban Lebar – met vorteksa st. učenci (72, 61 m) = nov šolski in osebni rekord

2. mesto Lara Omerzel – tek na 300 m st. učenke (46, 07 s) = nov osebni rekord

2. mesto Tilen Jevšnik – tek na 1000 m st. učenci (3:07, 83 ) = nov osebni rekord

3. mesto Maj Požeg Dular – skok v višino ml. učenci (140 cm) = izenačen šolski in osebni rekord

Iskrene čestitke tudi drugim učencem, ki so se borili po svojih najboljših močeh.